Haber

Dursun Özbek, TFF’den hesap istedi: Hacı Baba Locası mı burası?

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, perşembe günü Riva’ya sürpriz bir iniş yaptı. Özbek’in görüşmeye randevusuz gittiği belirlendi.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un Çarşamba günü TFF Lideri Mehmet Büyükekşi ile Riva’da yaptığı 2.5 saatlik yokuş sarı-kırmızılılarda büyük rahatsızlık yarattı.

“Burası Hacı Baba Tekkesi mi?”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de şampiyonluk çabalarının kızıştığı bir dönemde Ali Koç’un bu ziyareti üzerine harekete geçti.

Ali Koç’un iki saatten fazla süren Riva ziyaretinin nedenini sormaya giden Özbek, şunları söyledi: “Ali Koç’un burada ne işi var? Neden hep Ali Koç’la görüşüyorsun? Ne konuşuyorsun? Hacı Baba Locası mı burası? Sürekli hesap mı soruyor sen ne konuşuyorsun? 2.5 saatlik toplantı?” ifadelerini kullandığı bilinmektedir. Özbek ile Büyükekşi arasındaki görüşmenin 2 saat sürdüğü öğrenildi.

Büyükekşi sakinleşmeye çalıştı

Mehmet Büyükekşi ise “Ali Bey’in bazı hakemlerle sorunları vardı ve bu sorunları kendisine iletti.” cevabı verdi. Dursun Özbek, bu açıklamayı ikna edici bulmadığını belirtti.

Dursun Özbek, Ali Koç ile bu kadar uzun süre gizli görüşme yapılmaması gerektiğini de Mehmet Büyükekşi’ye iletti.

Sarı-kırmızılıların lideri Ali Şansalan’ın Beşiktaş derbisine atanmasından rahatsız olduklarını da TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye iletti.

Yusuf Günay devreye girdi

Galatasaray Lideri Dursun Özbek ile TFF Lideri Mehmet Büyükekşi arasında gerçekleşen zirveye TFF Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da katıldı.

Günay’ın randevusuz gelen Özbek’i liderle buluşturduğu, ardından görüşme bitiminde kapıdan uğurladığı bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu