Haber

Faik Öztrak: “Güç Metalden Bıktı, Beyin Ölümü Gerçekleşti”

ADEM ÇİL

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Tekirdağ

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Tekirdağ Samsun Dernekler Federasyonu’nu ziyaret etti. Öztrak, ANKA ziyaretinde Haberler Kurumun sorularını yanıtladı. Öztrak dedi ki:

“Her seçimde duymaya alıştığımız güzel haberler var. Yeniden petrol bulmaya başladık, doğalgaz, yeni kaynaklar, yeni yataklar duymaya başladık. Sonuçta bu hükümetin bu millete verecek bir şeyi kalmadı. Bu hükümet metal yorgunuydu ve şimdi beyin ölümü gerçekleşti.

“ETİKETLER HER ŞEYİ SÖYLÜYOR”

“GÜCÜN ON PARMAKLARINDA ON SİYAH”

Bugün Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlarımızın geldiği Tekirdağ’dayız. Aynı zamanda tüm Türkiye’nin bir resmidir. Bu bağlamda baktığımızda dile getirilen talepler aynı zamanda Türkiye’nin talepleridir.

İnsanlar daha çok özgürlük istiyor, demokrasi istiyor, daha çok kazanmak istiyor, parasının pahalı olmasını istiyor, parasının her geçen gün değersiz olmasını istiyor, herkesin bu ülkenin refahından eşit pay almasını istiyor, istiyorlar. Enflasyonun oluşmasını, ülkenin borca ​​batmasını istemiyorlar. Ancak mevcut iktidar muhalefete cevap vermek yerine parmağına on zenci bulaştırmaya kalkınca, sıkıntıların konuşulmadığı bir duruma geliyoruz.

Bu ülkenin konuşacağı tek şey ekonomi. Mutfakta ateş var, tencere boş. Süleyman Demirel’in dediği gibi ‘boş pot bütün gücü alır’. Tekirdağ’da bizim için çok büyük bir takviye var ve Tekirdağ’daki CHP bu sefer tüm zamanların rekorunu kıracak.”

Kaynak: ANKA / Günümüz

haber-taslicay.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu