Haber

Boşanan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Çifti Hakkında İddia Ortaya Çıktı!

Ağustos 2022’de lüks bir otelde görkemli bir düğünle dünya evine giren Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, ayrılık iddialarının ardından ünlü çiftin boşanacağını sosyal medyadan duyurdu. Durmayan haberlerin ardından Müge ve Gülşen’in yeni tezi ortaya atıldı.

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Geçtiğimiz ağustos ayında görkemli bir düğünle dünya evine giren Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin boşanacakları tezi gündeme bomba gibi düştü.

Daha sonra çiftin yanlışlıkla evlilik sözleşmesine giderek çift terapisine gitmeye karar verdiği söylendi.

Ünlü çift, boşanmanın eşiğine geldiklerine dair basında çıkan haberler üzerine sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı.

‘Benim Adım Farah’ dizisinin yıldızı Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’tan boşanma kararı almasının ardından yaptığı paylaşımlarla ‘Kırılmadım, ayaktayım’ dedirtti.

Magazin dünyasının diline düşmeyen çiftin boşanma duyurusunun ardından tezler yanlarından ayrılmıyor. Bir olay yaratacak bir tartışmada Sayfa 2’den geldi.

Müge ve Güllen’in iddiasına göre güzel oyuncu Demet Özdemir Oğuzhan Koç, “Özür dilerim” filminin galasında olduğu sırada habersiz eve gelerek eşyalarını topladı.

Gülşen yaptığı konuşmada, “Arabasıyla birlikte oturdukları eve gidip eşyalarını alıyor.

Lüks bir otelde dünyaevine giren çiftin taktığı yaklaşık 2 milyon değerindeki takıları taktığı belirtilirken, çiftin mal varlığını nasıl paylaşacağı merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu